11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG

Bieg Narciarski

Gmina Olszewo-Borki zaprasza do udziału w przedsięwzięciu sportowo – rekreacyjnym, które odbędzie się w niedzielę 1 lutego 2015 r. Bieg Narciarski. Bieg realizowany jest jako impreza towarzysząca w ramach projektu pn. „Turysto weekendowy Przystań w gminie Olszewo-Borki” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach EFRR w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 Działanie 6.2 Turystyka.

 

Trasy biegowe dopasowane będą do wieku uczestników, najdłuższa ok. 10km, do udziału zapraszamy wszystkie osoby bez względu na wiek. Dla wszystkich uczestników kobiet i mężczyzn czekać będzie posiłek regeneracyjny na trasie i na zakończenie w formie grilla, okolicznościowe medale oraz dla najlepszych nagrody rzeczowe.

W przypadku nie wystarczającej ilości śniegu do przygotowania tras biegowych, Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu biegu lub formuły imprezy np. nordic walking lub biegu bez nart. Informacja o zmianie zostanie opublikowana na stronach internetowych jak w p. I. oraz powiadomi uczestników, którzy przesłali zgłoszenia udziału w Biegu, niezwłocznie po podjęciu decyzji w tej sprawie

Zgłoszenia należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26 stycznia 2015 r.

Regulamin biegu

Karta zgłoszenia

 

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!