11.jpg21.jpg31.jpg32.jpg41.JPG51.JPG

VII Turniej Tenisa Stołowego - open

W sobotę, 1 marca 2014 r. w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Olszewie-Borkach rozegrany został VII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Olszewo-Borki, którego organizatorami byli: Uczniowski Klub Sportowy „BORKI”, Urząd Gminy w Olszewie-Borkach

Po raz pierwszy turniej rozgrywano w dwóch kategoriach: open i open 50+. Nad przebiegiem imprezy czuwał sędzia główny zawodów – Dariusz Drozdowski. Turniej stał na wysokim poziomie, a pojedynki były bardzo zacięte i wyrównane.

W turnieju open startowało 30 zawodników. Pierwsze miejsce wywalczył Maciej Dobrowolski z Łomży tuż po nim uplasował się Dariusz Bartycha z Olsztyna. Trzecie miejsce zajął Hubert Pożarowszczyk z Ciechanowa. Dalsze miejsca zajęli: Sławomir Stawicki z Ciechanowa, Zdzisław Żołowicz z Łomży i Grzegorz Kowalczyk z Rzekunia.

W turnieju kat. open 50+ startowało 13 osób. Pierwsze miejsce zajął Dariusz Bartycha, drugie Zbigniew Zajewski z Ostrołęki, natomiast trzecie miejsce wywalczył Stefan Żochowski. Dalsze miejsce zajęli Stanisław Brzeziński i Dariusz Drozdowski.

Zapraszamy do galerii

Najlepsi zawodnicy poszczególnych kategorii otrzymali puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Indywidualną Praktykę Stomatologiczną Zbigniewa Zajewskiego z Ostrołęki, STAN-OIL Stanisław Kempisty. Również dzięki sponsorom: Zakładom Mięsnym „Pekpol Ostrołęka” S.A. z Ostrołęki oraz Piekarni K. Rycharski z Olszewa-Borek zawodnicy mogli zjeść ciepły posiłek.

Na koniec sędzia podziękował wszystkim za udział w turnieju i zaprosił do udziału w przyszłym roku. Wyraził też nadzieję, że dzięki właśnie takim otwartym turniejom tenis stołowy będzie nadal się rozwijał.

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07

Poprawny CSS!

Poprawny CSS!