• Flaga Uni Europejskiej
 • Dzisiaj jest:
  sobota,
  18 maja 2024
 • Imieniny: Alicji, Edwina, Eryka
 • Temperatura w Gminie Olszewo-Borki:
  13 °C
 • Logo Airly
 • BIP
 • ePUAP
  • Wersja dostępna cyfrowo WCAG
Dworek w Przystani z lotu ptaka

Wystartowała 26. edycja Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku". Wśród inwestycji poddanych pod głosowanie internautów znalazł się Zabytkowy Dwór w Przystani. Każdy oddany głos zwiększa szansę na wygraną.
W ostatnich latach Gmina Olszewo-Borki zrealizowała wiele inwestycji, wśród których znalazła się rewitalizacja Zabytkowego Dworu w Przystani wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Efekty tej inwestycji zostały docenione i nasz gminna wizytówka trafiła do prestiżowego konkursu na  najpopularniejszą budowę i modernizacje w Polsce.  

"Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku" to inicjatywa wytyczająca nowe trendy w budownictwie, promująca najlepsze modernizacje i budowy. Konkurs nagradza inwestorów, wykonawców i projektantów za konkretną realizację jako wspólne dzieło wszystkich trzech podmiotów. Jest to jeden z elementów, który wyróżnia ten konkurs na tle innych tego rodzaju wydarzeń, które zwykle są adresowane tylko do jednej z grup, np. do inwestorów lub projektantów.

Celem konkursu jest wyłonienie przedsięwzięć budowlanych: modernizacji oraz nowych obiektów ukończonych do I kwartału 2022 r., wyróżniających się szczególnymi walorami jakościowymi, funkcjonalnymi, urbanistycznymi i estetycznymi. Konkurs promuje funkcjonalność modernizowanych i przebudowywanych budynków i budowli, nowoczesność technologii i rozwiązań projektowych, stosowanie nowych technik, nowoczesnych efektywnych i bezpiecznych urządzeń, wysoką jakość wykonawstwa robót budowlanych  i konserwatorskich, efekty ekologiczne, a w przypadku obiektów zabytkowych dbałość o architekturę i ochronę dziedzictwa kulturowego.

Zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w plebiscycie internetowym i oddanie głosu na Zabytkowy Dwór w Przystani.

W celu oddania swojego głosu na obiekt należy:        

 1. Wejść na stronę: Rewitalizacja zabytkowego Dworu w Przystani wraz z infrastrukturą towarzyszącą - Modernizacja Roku
 2. Kliknąć na w zakładkę zagłosuj;
 3. Na podstronie podać imię i nazwisko, adres mailowy, zaznaczyć "Nie jestem robotem" - a po udanej weryfikacji kliknąć "Zagłosuj", na podany adres mailowy wysłany zostanie link do aktywacji głosu, należy go zaakceptować;
 4. Gotowe! Twój głos został oddany;
 5. Liczba oddanych głosów będzie aktualizowana o pełnej godzinie.

baner_rusza_glosowanie3_22.jpeg

Przewiń do góry