• Flaga Uni Europejskiej
  • Dzisiaj jest:
    czwartek,
    18 kwietnia 2024
  • Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
  • Temperatura w Gminie Olszewo-Borki:
    4 °C
  • Logo Airly
  • BIP
  • ePUAP
    • Wersja dostępna cyfrowo WCAG
Dworek w Przystani z lotu ptaka

Sołectwo: Antonie
Sołtys: Edmund Gretzky
Rada Sołecka: Tomasz Bielski, Jarosław Ziema


Sołectwo: Białobrzeg Bliższy
Sołtys: Magdalena Szczęsnowicz
Rada Sołecka: Jerzy Szymaniewski, Adam Dębowski


Sołectwo: Białobrzeg Dalszy
Sołtys: Marta Bonus
Rada Sołecka: Mariusz Perzanowski, Mateusz Michala


Sołectwo: Chojniki
Sołtys: Ewa Mikulak
Rada Sołecka: Joanna Goceł, Łukasz Derzyński


Sołectwo: Dobrołęka
Sołtys: Małgorzata Renata Milewska
Rada Sołecka: Wojciech Łaskarzewski, Krzysztof Hagiemajer


Sołectwo: Drężewo
Sołtys: Bogumiła Glinka
Rada Sołecka: Paweł Pierzchała, Marcin Grzegorczyk 


Sołectwo: Działyń
Sołtys: Hanna Nadwodna
Rada Sołecka: Ewa Banach, Barbara Biedrzycka


Sołectwo: Grabowo
Sołtys: Radosław Murzyn
Rada Sołecka: Agnieszka Kulas, Tomasz Przychodzeń


Sołectwo: Grabnik
Sołtys: Daniel Sadlak
Rada Sołecka: Mariola Dzięgielewska, Łukasz Kmiołek


Sołectwo: Grabówek
Sołtys: Wioletta Nadrak
Rada Sołecka: Mirosław Pragacz, Judyta Gołota


Sołectwo: Grądzik
Sołtys: Agnieszka Zalewska
Rada Sołecka: Edyta Stepnowska, Stanisław Wieczorek


Sołectwo: Kordowo
Sołtys: Edward Pędzich
Rada Sołecka: Zbigniew Grzyb, Jerzy Jaworski


Sołectwo: Kruki
Sołtys: Ewa Cekała
Rada Sołecka: Jacek Gruszka, Alicja Obrębska


Sołectwo: Łazy
Sołtys: Agnieszka Kaczyńska
Rada Sołecka: Beata Kochańska, Tomasz Wiśniewski


Sołectwo: Mostowo
Sołtys: Krystyna Bogusława Prekiel
Rada Sołecka: Jadwiga Modzel, Dorota Grzejka


Sołectwo: Nakły
Sołtys: Dominika Drężek
Rada Sołecka: Karol Olech, Cezary Żebrowski 


Sołectwo: Nożewo
Sołtys: Ryszard Stepnowski
Rada Sołecka: Zbigniew Wyszkowski, Łukasz Gorczyński 


Sołectwo: Nowa Wieś
Sołtys: Barbara Prusaczyk
Rada Sołecka: Agnieszka Karłowicz, Paweł Wieczorek 


Sołectwo: Olszewo-Borki
Sołtys: Ewa Rupińska
Rada Sołecka: Mariola Kulesza, Andrzej Grzymała, Łukasz Mierzejewski, Jacek Kobrzyński, Magdalena Techmańska-Czapska


Sołectwo: Przystań
Sołtys: Monika Zabielska 
Rada Sołecka: Krzysztof Zabielski, Tomasz Dzik


Sołectwo: Rataje
Sołtys: Wiesław Mocek
Rada Sołecka: Paweł Zembrzucki, Michał Białczak


Sołectwo: Rżaniec
Sołtys: Grzegorz Kuciej 
Rada Sołecka: Grzegorz Karczewski, Mirosław Gers


Sołectwo: Stepna Michałki
Sołtys: Marianna Polak
Rada Sołecka: Mariusz Pawlikowski, Justyna Żebrowska 


Sołectwo: Stepna Stara
Sołtys: Paweł Stepnowski
Rada Sołecka: Antoni Tymiński, Roman Apaliński


Sołectwo: Wyszel
Sołtys: Danuta Anna Wołosz
Rada Sołecka: Michał Białczak, Przemysław Wołosz 


Sołectwo: Zabrodzie
Sołtys: Patryk Banaszek 
Rada Sołecka: Barbara Ladzińska, Rafał Niedźwiedzki


Sołectwo: Zabiele Wielkie
Sołtys: Mariusz Suchta
Rada Sołecka: Aneta Bobińska, Mirosław Komosa


Sołectwo: Zabiele Piliki
Sołtys: Marzena Kobylińska
Rada Sołecka: Beata Syrowik, Rafał Kamiński 


Sołectwo: Żebry-Ostrowy I
Sołtys: Marzena Cybulska
Rada Sołecka: Karolina Zalewska, Marzena Ortowska


Sołectwo: Żebry– Ostrowy II
Sołtys: Piotr Grzegorz Żebrowski
Rada Sołecka: Ewa Ochtera, Anita Stepnowska


Sołectwo: Żebry-Chudek
Sołtys: Krzysztof Kochański
Rada Sołecka: Paweł Polak, Katarzyna Glinka


Sołectwo: Żebry-Sławki
Sołtys: Andrzej Święcicki
Rada Sołecka: Dariusz Załęski, Mariusz Filipczyk


Sołectwo: Żebry-Stara Wieś
Sołtys: Małgorzata Korczakowska
Rada Sołecka: Sylwia Mizerek, Iwona Kwiatek


Sołectwo: Żebry-Wierzchlas
Sołtys: Judyta Olszewska,
Rada Sołecka: Kamila Ochenkowska, Zbigniew Żebrowski


Sołectwo: Żebry-Perosy
Sołtys: Jan Leszczyński
Rada Sołecka: Marek Stryjewski, Mariusz Żerański


Sołectwo: Żebry-Żabin
Sołtys: Agnieszka Głodkowska
Rada Sołecka: Kazimierz Żebrowski, Radosław Chełchowski


Sołectwo: Żerań Duży
Sołtys: Janusz Kossakowski 
Rada Sołecka: Marzena Kossakowska, Elżbieta Żerańska 


Sołectwo: Żerań Mały
Sołtys: Anna Mosakowska 
Rada Sołecka: Józef Rawa, Stanisław Buciński

Przewiń do góry