11.jpg12.jpg21.jpg22.jpg31.jpg32.jpg41.JPG42.jpg51.JPG52.jpg

VI Festiwal Biegowy „ZABIEGAJ O-BORKI”

Dnia 9 czerwca 2018 r. odbył się VI Festiwal Biegowy „ZABIEGAJ O-BORKI" w Olszewie- Borkach,  na starcie stanęło 306 zawodników. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie "Razem Łatwiej" współorganizatorem Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Olszewie-Borkach i Ochotnicza Straż Pożarna w Olszewie-Borkach, partnerem imprezy był Wójt Gminy Olszewo – Borki a patronem honorowym Starosta Powiatu Ostrołęckiego.

 

Galeria zdjęć

Klasyfikacja w poszczególnych kategoriach przedstawia się następująco:

W BIEGU NA 200M ROCZNIK 2013R. I MŁODSI  UDZIAŁ WZIĘŁO RAZEM 31 ZAWODNIKÓW

DZIEWCZĘTA

  1. Maria Borkowska – Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  2. Weronika Święcicka - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  3. Lena Łaszkiewicz - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  4. Hanna Lewandowska – „Radosny Zakątek”  Olszewo-Borki
  5. Zofia Borkowska - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  6. Marta Gąska – Nowa Wieś
  7. Sandra Wojtkowska - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  8. Ada Więckowska – Ostrołęka
  9. Anna Rupińska – Warszawa
  10. Eliza Stepnowska – Stepna Stara
  11. Patrycja Ciak – Przystań
  12. Kornelia Chełstowska - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  13. Pola Stepnowska - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  14. Milena Rynkowska – Olszewo-Borki
  15. Izabela Komor – Ostrołęka

CHŁOPCY

  1. Aleksander Żebrowski - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  2. Szymon Olbryś – „Bajkowe Przedszkole” Ostrołęka
  3. Piotr Parzych – „Akademia Malucha” Ostrołęka
  4. Damian Żebrowski - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  5. Przemysław Strzelecki - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  6. Patryk Stepnowski – „Radosny Zakątek” Olszewo – Borki
  7. Maciej Pajka – Ostrołęka
  8. Wiktor Piątek - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  9. Szymon Zawada - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  10. Marcel Godzina – Stepna Stara
  11. Kacper Sznek - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  12. Maksymilian Mosakowski – „Bajkowe Przedszkole” Ostrołęka
  13. Stanisław Pełka – Warszawa
  14. Krzysztof Cichocki – Olszewo-Borki
  15. Mateusz Bałazy – Ostrołęka
  16. Marcel Mosakowski – Ostrołęka

W BIEGU NA 200M ROCZNIK 2011-2012R.  UDZIAŁ WZIĘŁO RAZEM 41 ZAWODNIKÓW

DZIEWCZĘTA

  1. Maria Milewska – Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  2. Maja Leszczyńska - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  3. Małgorzata Wilczyńska - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  4. Anastazja Cybulska - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  5. Julia Gąska – Przedszkole Nowa Wieś
  6. Wiktoria Strzelecka - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  7. Lena Stepnowska - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  8. Amelia Stolarczyk – Szkoła Podstawowa Bakuła –Ziomek
  9. Amelia Drężewska - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  10. Kinga Kaczyńska - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  11. Małgorzata Jędrzejczyk - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  12. Dominika Nasiadka - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  13. Aleksandra Nasiadka - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  14. Patrycja Leończyk - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  15. Olga Milewska – „Akademia Maluchów” Ostrołęka
  16. Julia Paliwoda - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki

 CHŁOPCY

  1. Szymon Brzuzy – Nowa Wieś
  2. Jakub Ochenkowski - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  3. Igor Stolarczyk – Bakuła –Ziomek
  4. Miłosz Lenkiewicz - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  5. Paweł Korzeniecki - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  6. Daniel Olszewski – Przedszkole nr. 16 Ostrołęka
  7. Olaf Lachowicz - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  8. Dominik Kuśpiel – Szkoła Podstawowa Olszewo- Borki
  9. Kacper Czaplicki – Przedszkole Rzekuń
  10. Nataniel Markiewicz - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  11. Tymoteusz Makowski - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  12. Filip brodzik - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  13. Michał Morka – Ostrołęka
  14. Przemysław Rusiłowicz – Przedszkole nr. 9 Ostrołęka
  15. Jan Muszyński - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  16. Piotr Rupiński – Warszawa
  17. Konrad Wojtkowski – Przedszkole nr. 13 Ostrołęka
  18. Kacper Chełstowski - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  19. Michał Bielacki – Olszewo- Borki
  20. Dominik Nalewajk – Przedszkole Dzbenin
  21. Mikołaj Rynkowski – Olszewo-Borki
  22. Jakub Nakielski - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  23. Bartosz Polak - Przedszkole Samorządowe Olszewo-Borki
  24. Julian Barca – Przedszkole Ostrołęka
  25. Leon Barca – Ostrołęka.

W BIEGU NA 400M ROCZNIK 2009-2010R UDZIAŁ WZIĘŁO RAZEM 49 ZAWODNIKÓW

          DZIEWCZĘTA

  1. Aleksandra Parzych – Szkoła Podstawowa nr. 6 Ostrołęka
  2. Martyna Glinka – Szkoła Podstawowa Nowa Wieś
  3. Miłka Zyskowska – Szkoła Podstawowa nr. 1 Ostrołęka
  4. Natalia Niedźwiedzka – Szkoła Podstawowa Olszewo- Borki
  5. Emilia Stepnowska- Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  6. Kinga Kosakowska
  7. Maja Morska – Szkoła Podstawowa nr. 10 Ostrołęka
  8. Lena Wołosz - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  9. Amelia Sokołowska – Szkoła Podstawowa nr. 1 Ostrołęka
  10. Nikola Leszczyńska - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  11. Gabriela Piersa - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  12. Maja Baczewska - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  13. Klaudia Zubrzycka - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  14. Karolina Górska - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  15. Małgorzata Ochtera - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  16. Iga Olech - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  17. Weronika Załęska - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  18. Weronika Ochtera - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  19. Amelia Sagańska – Szkoła Podstawowa nr. 10 Ostrołęka

 CHŁOPCY    

  1. Emilian Pawlak - Szkoła Podstawowa nr. 10 Ostrołęka
  2. Michał Rawa - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  3. Mateusz Zubrzycki - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  4. Miłosz Wasyk - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  5. Mieszko Zyskowski - Szkoła Podstawowa nr. 1 Ostrołęka
  6. Gabriel Stepnowski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  7. Kacper Boruch - Szkoła Podstawowa Nowa Wieś
  8. Błażej Stepnowski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  9. Maciej Zieziula - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  10. Cezary Żebrowski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  11. Hubert Chełstowski - Szkoła Podstawowa Nowa Wieś
  12. Stanisław Muszyński - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  13. Bartosz Chełstowski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  14. Krzysztof Borczak – Szkoła Podstawowa Nowa Krępa
  15. Jan Makowski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  16. Szymon Święcicki - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  17. Oliwier Leszczyński - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  18. Mateusz Jastrzębski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  19. Szymon Piątek - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  20. Damian Wiśniewski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  21. Patryk Głażewski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  22. Tomasz Zalewski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  23. Bartosz Ochenkowski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  24. Igor Bryska - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  25. Aleksander Załęski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  26. Tyberiusz Zyskowski – Ostrołęka
  27. Krzysztof Borowski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  28. Emil Wojtkowski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  29. Tomasz Gąska - Szkoła Podstawowa Nowa Wieś
  30. Jakub Gąska - Szkoła Podstawowa Nowa Wieś

W BIEGU NA 600M ROCZNIK 2007-2008R UDZIAŁ WZIĘŁO RAZEM 64  ZAWODNIKÓW

DZIEWCZĘTA

  1. Maja Wołosz – Olszewo-Borki
  2. Aleksandra Borczak – Nowa Krępa
  3. Amelia Brzostek – Olszewo- Borki
  4. Wiktoria Borkowska – Nakły
  5. Roksana Stolarczyk – Szkoła Podstawowa Bakuła –Ziomek
  6. Zuzanna Parzych – Szkoła Podstawowa nr 6 Ostrołęka
  7. Natalia Kamińska – Nowa Wieś
  8. Natalia Bacławska – Olszewo-Borki
  9. Nadia Grabowska – Olszewo-Borki
  10. Zofia Milewska -Szkoła Podstawowa w Olszewie- Bork
  11. Alicja Piersa– Olszewo-Borki
  12. Aleksandra Brzuzy – Nowa Wieś
  13. Dominika Sokołowska – UKS Atleta
  14. Kornelia Tercjak – Olszewo-Borki
  15. Wiktoria Ochtera – Olszewo-Borki
  16. Angelika Wołosz – Olszewo-Borki
  17. Arleta Kamińska – Olszewo-Borki
  18. Marta Mosakowska - Olszewo-Borki
  19. Julia Parzych – Olszewo-Borki
  20. Dominika Daniłowicz – Olszewo-Borki
  21. Natalia Kochańska – Olszewo-Borki
  22. Oliwia Janczewska – UKS Atleta
  23. Kinga Kossakowska – Olszewo-Borki
  24. Marta Tyszka – Olszewo-Borki
  25. Aleksandra Tyszka – Olszewo-Borki
  26. Alicja Olech- Olszewo Borki
  27. Nadia Sieruta – Olszewo-Borki
  28. Oliwia Kamińska – Nowa Wieś
  29. Aleksandra Żochowska –Olszewo-Borki
  30. Zuzanna Pełtak – Warszawa
  31. Julia Górska – Olszewo-Borki
  32. Karina Ciak – Szkoła Podstawowa Przystań
  33. Zuzanna Zalewska – Olszewo-Borki
  34. Izabela Pajka – Ostrołęka

CHŁOPCY

  1. Hubert Białobrzewski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  2. Mateusz Poździor – Szkoła Podstawowa Troszyn
  3. Miłosz Brzuzy – Szkoła Podstawowa Nowa Wieś
  4. Daniel Polak - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  5. Rafał Jędrzejewski – Dzbenin
  6. Dariusz Białobrzewski – Szkoła Podstawowa Drwęcz
  7. Kacper Cybulski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  8. Kacper Majchrzak - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  9. Marek Sadłowski – Szkoła Podstawowa Drwęcz
  10. Artur Mrozek - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  11. Dominik Malinowski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  12. Adrian Zaborowski - Szkoła Podstawowa Troszyn
  13. Jan Malinowski- Szkoła Podstawowa Nowa Wieś
  14. Jakub Leszczyński- Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  15. Bartosz Tuszyński - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  16. Natan Kryspin – Troszyn
  17. Stanisław Bałazy – Szkoła Podstawowa nr. 1 Ostrołęka
  18. Piotr Zabielski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  19. Konrad Laskowski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  20. Aleksander Biały - Szkoła Podstawowa Drwęcz
  21. Adrian Kochański - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  22. Kacper Kozłowski – Szkoła Podstawowa Baranowo
  23. Maciej Malinowski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  24. Krzysztof Lenkiewicz - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  25. Kacper Paliwoda - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  26. Stanisław Makowski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  27. Jakub Jędrzejczyk - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  28. Jakub Orzechowski - Szkoła Podstawowa nr. 1 Ostrołęka
  29. Kacper Cybulski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  30. Mateusz Prusaczyk - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki

W BIEGU NA 800M ROCZNIK 2005-2006R UDZIAŁ WZIĘŁO RAZEM 44  ZAWODNIKÓW

DZIEWCZĘTA

  1. Magdalena Grzymała - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  2. Julia Stepnowska - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  3. Oliwia Różacka- Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  4. Weronika Dawid - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  5. Kornelia Kosiorek - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  6. Patrycja Leszczyńska - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  7. Sandra Wiśniewska - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  8. Iwona Tyszka - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  9. Wiktoria Białobrzewska – Szkoła Podstawowa Drwęcz
  10. Antonina Łaszkiewicz - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  11. Ewelina Zalewska - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  12. Alicja Antoszewska - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  13. Julia Zawalich - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  14. Wioletta Załęska - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  15. Aleksandra Witkowska - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  16. Łucja Kamińska - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  17. Katarzyna Lenkiewicz - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  18. Julita Mierzejewska - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki

CHŁOPCY

  1. Artur Kosakowski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  2. Adrian kosakowski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  3. Marcin Rawa- Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  4. Paweł Goździewski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  5. Jakub Wasyk- Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  6. Szymon Stolarczyk – Ostrołęka
  7. Marcin Pawlak – Ostrołęka
  8. Arkadiusz Sęk - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  9. Przemysław Borczak – Nowa Krępa
  10. Wiktor Pragacz – Grabówek
  11. Patryk Glinka – Nowa Wieś
  12. Dominik Cybulski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  13. Paweł Perzanowski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  14. Adam Perzanowski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  15. Krzysztof Zabielski- Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  16. Bartłomiej Pieńkos - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  17. Mateusz Korzeniecki - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  18. Bartosz Dawid - Olszewo-Borki
  19. Adam Majkowski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  20. Dawid Olszewski - Olszewo-Borki
  21. Piotr Rawa – Olszewo-Borki
  22. Kamil Baczewski- Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  23. Jakub Konopka - Olszewo-Borki
  24. Jakub Opalach – Kruki
  25. Jakub Mrozek – Olszewo-Borki
  26. Kacper Żebrowski –Olszewo-Borki

W BIEGU NA 1200M ROCZNIK 2002-2004 UDZIAŁ WZIĘŁO RAZEM 14 ZAWODNIKÓW

DZIEWCZĘTA

  1. Klaudia Pażych – Stepna Michałki
  2. Dagmara Ścięgaj – Gimnazjum Nowa Wieś
  3. Aleksandra Dąbkowska - Gimnazjum Nowa Wieś
  4. Aleksandra Andryszczyk - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  5. Magdalena Opęchowska - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  6. Patrycja Kamińska - Gimnazjum Nowa Wieś
  7. Karolina Olszewska - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  8. Katarzyna Młodzianowska - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki

CHŁOPCY

  1. Kacper Drężewski – Gimnazjum Olszewo-Borki
  2. Daniel Rogoziński – Gimnazjum Rzekuń
  3. Karol Kaczyński- Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki
  4. Kacper Sokołowski – Szkoła Podstawowa nr. 5 Ostrołęka
  5. Wiktor Goceł – Gimnazjum Nowa Wieś
  6. Patryk Kowalski - Szkoła Podstawowa Olszewo-Borki

W BIEGU NA 10000M UDZIAŁ WZIĘŁO 63 ZAWODNIKÓW

I miejsce kobiety Klaudia Baczewska, mężczyźni Przemysław Dąbrowski,

II miejsce kobiety Barbara Wojnar, mężczyźni Krzysztof Krukowski,

III miejsce kobiety Patrycja Niedźwiecka, mężczyźni Radosław Mateusiak,

IV miejsce kobiety Monika Młynarczyk, mężczyźni Bartłomiej Kulawik,

V miejsce kobiety Patrycja Kamińska, mężczyźni Arkadiusz Borkowski,

VI miejsce kobiety Joanna Stolarczyk, mężczyźni Mirosław Wilkowski

VII miejsce kobiety Elżbieta Grabowska- Safandowska, mężczyźni Mateusz Grabowski.

Wśród wszystkich uczestników biegów dziecięcych i OPEN rozlosowano 14 bonów
o wartości 40 zł każdy.

Nagrody zwycięzcom wręczali Krzysztof Szewczyk Wójt Gminy Olszewo-Borki, Pani Teresa Mierzejewska Prezes Stowarzyszenia "Razem Łatwiej" oraz Waldemar Pędzich Radny Powiatu Ostrołęckiego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Zawodnikom za udział oraz Sponsorom firmie SPS Handel SA Ostrołęka, ROMEX Olszewo-Borki za wsparcie przedsięwzięcia.

 

Copyright - All Rights Reserved
Urzad Gminy Olszewo-Borki
ul. Wl. Broniewskiego 13, 07-415 Olszewo - Borki, tel: (29) 761-31-07